Autoškola

Důležité upozornění !!!!

Od 17.2.2020 vás rádi uvítáme v nových prostorách....v areálu stanice STK Bohdalec, Nad Vršovskou horou 88, na Praze 10.
V případě potřeby, neváhejte a volejte pana Svobodu na tel. číslo 602 309 080.
Omlouváme se za případné komplikace, budeme se na Vás těšit a věříme, že i pro Vás bude tato změna pozitivní (v rámci snadnějšího parkování).
Autoškola PIMES, s.r.o.
Autobusová zastávka: BOHDALEC
Autobusy:
101Skalka<->Tolstého
135Florenc, Náměstí Míru<->Roztyly, Chodov
136Letňany, Flóra<->Opatov, Háje
150Modřany, Kačerov<->Želivského
213Želivského<->Opatov, Háje

Přijmeme učitele na výcvik nákladního automobilu a autobusu na vedlejší pracovní poměr.Autoškola AUTOCENTRUM PIMES nabízí!

Řidičský průkaz C, CE, D, DE a profesní školení zdarma

Využijte možnosti zvolené rekvalifikace, kterou za Vás může Úřad práce uhradit při absolvování kurzů formou "zvolené rekvalifikace"Platí pro uchazeče registrované na Úřadu práce.


Od 1. 1. 2012 může každý uchazeč neb zájemce o zaměstnání požádat podle zákona o zaměstnanosti o úhradu tzv. "zvolené rekvalifikace"


Využijte tuto nabídku a svoje šance na trhu práce při hledání Vašeho nového zaměstnání!


!!! SLEVOVÝ HIT !!!

Autoškola AUTOCENTRUM PIMES s.r.o. nabízí VŠEM uchazečům o řidičský průkaz možnost levnějšího nákupu sportovního vybavení.

Každý žák naší autoškoly obdrží po podání přihlášky a zaplacení výcviku (stačí záloha) věrnostní kartu autoškoly AUTOCENTRUM PIMES, na kterou si může při nákupu zboží u firmy Lion sport, s.r.o. -  prodávající značkové zboží „ADIDAS“, uplatnit slevu ve výši 40% při nákupu na eshopu a slevu ve výši  30% při nákupu ve značkových prodejnách.

Nabízíme našim žákům za akční cenu výukový set "Schröter, AUTOŠKOLA...? POHODLNĚ...! za bezkonkurenční cenu 150,-Kč.  

Akce pro naše žáky! Sleva 30% na vstupní školení nabízíme našim žákům, kteří absolvují v naší autoškole výcvik na skupiny C, C+E a D.

. Ve spolupráci s firmou Accer Servicess nabízíme naším žákům možnost úhrady části, nebo celé ceny za výcvik i školení poukázkami Academica, a přijímáme i karty Ticket Benefits Card

Platba výcviku i školení poukázkami. Ve spolupráci s firmou Chéque Déjeuner s.r.o. nabízíme naším žákům možnost úhrady části, nebo celé ceny za výcvik i školení poukázkami Unišek , Unišek+ a Cadhoc

Platba výcviku i školení poukázkami. Ve spolupráci s firmou Sodexo Pass ČR a.s. nabízíme naším žákům možnost úhrady části, nebo celé ceny za výcvik i školení poukázkami SmartPASS, FlexiPASS nebo Dárkovým šekem

Sleva pro studenty na výcvik v řízení na osobní automobil ve výši 1000,- Kč!

Sleva na STK! Nabízíme našim úspěšným absolventům 10% slevu na technickou kontrolu svého motorového vozidla na STK BOHDALEC v Praze 10, Nad Vršovskou horou 88